Skip to main content

Take Away – Kerst 2021 !

24 – 25 – 26  December

Leest u alstublieft deze pagina HELEMAAL goed door zodat u de bestelling in 1x goed kunt plaatsen!

Beste Gast,

We hebben ook voor de Kerst weer een mooi 6-gangen Take-Away menu voor u samengesteld. Een menu waarbij u zo min mogelijk zelf hoeft te doen zodat u samen kunt genieten van een onbezorgde kerst. U hoeft alleen nog een paar gerechten op te warmen (in hun eigen verpakking) en indien u wenst, de gerechten op een leuk bord te leggen. Het is heel simpel te doen en je hoeft er geen kok voor te zijn.

We hebben ervoor gekozen om slechts één menu te koken waarvan niet afgeweken kan worden. Wel kunt u tevens een volledig vegetarisch menu bestellen.

Bestellen kan tot 24 december 12:00u en zolang de voorraad strekt.

 

Kerstmenu 2021  –  € 45,-
6 gangen 

  • amuse
  • brood / roomboter
  • tonijn / zalm / tomaat / aubergine / kappertjes / balsamico / olijfolie
  • marbré van Zweedse varkensrib / ganzenlever / paddenstoelen / vijgen
  • knolselderij soep / truffel / croutons
  • zeebaars / kabeljauw / gamba / parelgort / saffraan
  • sukade / nicola aardappel / biet / rozemarijn / knoflook / kalfsjus
  • chocolade / amandel / mango / bastogne

Gluten- en lactosevrij / kaasplankje

Gluten- en/of lactosevrij is geen enkel probleem. Elk menu wordt geserveerd met ons zelfgebakken brood en roomboter.

Wilt u bij het 6 gangen menu een extra kaasplankje met 5 kazen bestellen dan kost dat € 10,- extra per kaasplankje.

Als u enthousiast bent geworden, kunt u uw bestelling plaatsen met de knop “F/reserveren” rechts onderaan deze pagina. Let op !! Graag vermelden bij opmerkingen:

  • aantal menu’s   ( evt. vegetarisch)
  • extra kaasplankje

U kunt uw bestelling bij het afhalen afrekenen. Graag contant maar pinnen mag natuurlijk ook.

Afhalen: Alles wordt vers bereid dus u kunt het beste afhalen op de dag zelf. Echter zijn de gerechten wel 2 dagen houdbaar in de koelkast.

  •  24 december tussen 14:00u en 18:30u
  •  25 december tussen 10:30u en 12:00u
  •  26 december tussen 10:30u en 12:00u

We wensen u alvast een fijne kerst.

Niels Janssen en Klinkers Crew

KLIK OP “F/reserveren” . Selecteer eerst personen, datum en tijd en vervolgens “beschikbare opties”.

let op: ivm mogelijke beperkingen in aanvoer van producten kunnen er (minimale) wijzigingen in het menu plaatsvinden